Nabízíme

news img1

CHEMOFORM - vysoce kvalitní bazénová chemie

Bazénová chemie je od počátku firmy naší specializací. Přípravky dodává výhradně naše německá mateřská společnost CHEMOFORM AG. Jsme specialisté v oboru. Přinášíme nejvyšší kvalitu a čistotu přípravků a sortiment v takové šíři, aby pokryl veškeré požadavky na kvalitní údržbu vody.

Přečíst celé »

news img1

CHEMOFORM SPA - chemie pro vířivky, whirlpooly a spa

Naši produktovou řadu jsme pro vás rozšířili o specializované přípravky pro náročnou úpravu vody ve vířivkách, whirlpoolech a spa.

Přečíst celé »

news img1

CAMENA SPA & CARE - profesionální produkty pro wellness

Přípravky pro sauny a wellness centra značky Camena Spa & Care zahrnují široký výběr kvalitních vonných esencí pro sauny a parní lázně, vůně do vířivých van. Nabízí také speciálně vyvinuté čistící přípravky určené pro čištění a ošetření ploch v saunách a wellnessech značek Dr. Nüsken a Lacoform.

Přečíst celé »

news img1

DR. NÜSKEN CHEMIE GMBH - profesionální čističe a příslušenství

Na český a slovenský trh přinášíme profesionální a vysoce kvalitní čisticí přípravky a příslušenství německé společností DR. NÜSKEN CHEMIE GMBH, která je lídrem oboru v Německu a Rakousku.

Přečíst celé »

news img1

DINOTEC - bazénové vysavače VIRTUOSO

Pro ucelenost sotrimentu, kvalitní čištění bazénu nabízíme rodinné bazénové vysavače VIRTUOSO. VIRTUOSO 100 a 200 čistí plně automaticky všechny tvary bazénu do 80 m² povrchu hladiny. Po práci se automaticky vypne. Plochy bazénu jsou optimálně pokryty díky inteligentnímu navigačnímu systému těchto chytrých čističů.

Přečíst celé »