Nabízíme

news img1

Bazénová chemie CHEMOFORM

Bazénová chemie je od počátku firmy naší specializací. Přípravky dodává výhradně naše německá mateřská společnost CHEMOFORM AG. Jsme specialisté v oboru. Přinášíme nejvyšší kvalitu a čistotu přípravků a sortiment v takové šíři, aby pokryl veškeré požadavky na kvalitní údržbu vody.

Přečíst celé »

news img1

Wellness chemie LACOFORM

Přípravky pro wellness zahrnují několik důležitých položek. Speciálně vyvinuté čistící přípravky pro plochy ve wellness, schopné čistit a ošetřovat citlivé materiály jako je saunové dřevo nebo plochy solárií. Dezinfekční přípravky na bezchlórové bázi pro hygienu všech ploch ve wellness prostorech.

Přečíst celé »

news img1

Bazénové rolety DEL

Novinka pro rok 2017 - špičkové bazénové rolety od firmy DEL. Unikátní design, špičková technologie zpracování jednotlivých komponent, výkonné motory a bohaté příslušenství pro naplnění potřeb každého uživatele bazénu.

Přečíst celé »

news img1

Bazénové vysavače VIRTUOSO

Pro ucelenost sotrimentu, kvalitní čištění bazénu nabízíme rodinné bazénové vysavače VIRTUOSO. VIRTUOSO 100 a 200 čistí plně automaticky všechny tvary bazénu do 80 m² povrchu hladiny. Po práci se automaticky vypne. Plochy bazénu jsou optimálně pokryty díky inteligentnímu navigačnímu systému těchto chytrých čističů.

Přečíst celé »

news img1

Montované bazény AZTECK POOLS

Hledáte bazén, který je z velké části vyroben z recyklovatelných materiálů? Hledáte bazén, který je vyroben z přírodních materiálů, opticky v souladu s Vaší zahradou? Oceníte trvanlivost použitých materiálů, možnost zvětšení bazénu i po jeho kompletním sestavení? Právě pro Vás je bazén AZTECK tou nejvhodnější variantou.

Přečíst celé »

news img1

Flexibilní bazény ZODIAC OVAL

Výrobce, firma Zodiac, se proslavila výrobou pevných, spolehlivých vojenských člunů. Tato původní technologie a prvotřídní materiály je nyní zdokonalována a využita naprosto jedinečným způsobem - pro bazén, který je možno opakovaně stavět bez jakékoli újmy na materiálu a bez rizika poškození.

Přečíst celé »