čištění, spec. produkty

Compactal 1 l

K odstranění nánosů vodního kamene ze stěn vypuštěného bazénu před uvedením do provozu.

Detail

Metal Magic

Přípravek k odstranění kovů a nadbytečných minerálů včetně vodního kamene z Vašeho bazénu.

Detail

Filter Cleaner

Speciální přípravek k čištění všech druhů filtrů. Odstraňuje vodní kámen, organické částice, zbytky oleje a jiné znečištění, kterým bývají filtry zanesené, čímž zvyšuje průtok filtru. Vylepšuje účinnost filtru a zvyšuje tak kvalitu vody.

Detail

Compactal Gel

Odstraňuje nánosy vodního kamene a jiné znečištění na stěnách bazénu včetně nežádoucí linky vznikající podél vodní hladiny. Velmi hustý přípravek, vhodný i pro čištění stěn bazénu pod vodou.

Detail

Calzestab Eisenex

Ke snížení tvrdosti vody. Tento přípravek na sebe naváže vápník a jiné anorganické částice tak, že nadále nereagují s další přidávanou chemií. Zvyšuje účinnost chemie i technických zařízení, chrání bazén před usazováním vápennatých krust na stěnách bazénu a v cirkulačním okruhu.

Detail

Čistič okrajů bazénů

Tekutý přípravek k čištění linky podél hladiny bazénové vody. Odstraňuje mastnoty, saze a další atmosférické znečištění. Vysoce účinný, vhodný i pro čištění whirlpoolů, vířivých van či van v domácnosti.

Detail

Základní čistič

Pro čištění při vypuštěném bazénu. Odstraňuje nánosy vodního kamene, usazené zbytky řas a další znečištění. Kyselý přípravek na bázi kyseliny fosforečné.

Detail

Odpěňovač

Odstraňuje pěnu vznikající v bazénu či whirlpoolu díky vnějšímu znečištění nebo použití nevhodného algicidního přípravku.

Detail

Čistič okrajů super sypký 0,6kg

Písek ke snadnému odstranění mastnoty a jiného znečištění.

Detail

Čistič rolet 1l

Odstraňuje nánosy vodního kamene ze zakrytí plaveckých bazénů a jiných vrchních ploch ( např. PVC-fólie, dlažba a nerezové nebo odřené vrchní plochy)

Detail
 
-1 +1      z 1