Parní esence

Z lesů a luk

MLADÁ SMRČINA

Příjemná lesní vůně smrkových výhonků je plná svěžesti mladého lesa po jarním dešti. Má povzbuzující účinky.

Detail

Bylinková zahrádka

ALPSKÁ LOUKA

Rozkvetlá alpská louka plná letních vůní, to je obraz, který vám vytane na mysli při použití této pečlivě namíchané směsi. Výtažky z léčivých alpských bylin uvolňují dýchací cesty a zmírňují příznaky nachlazení.

Detail

AUSTRALSKÝ EUKALYPTUS

Eukalyptový  olej od pradávna používali domorodí Australané pro jeho příznivé účinky na dýchací cesty. Cineol a eukalyptol, silice obsažené v eukalyptu, působí protizánětlivě a pomáhají odkašlávat. Aboridžinci spalovali eukalyptové listy a inhalovali kouř. Inhalace páry s přídavkem této vonné esence je určitě příjemnější Eukalyptus se používal i proti bolesti kloubů. Vědecky je ověřený jeho působení na snižování hladiny cukru v krvi.

Detail

ČERSTVÁ MÁTA

Olej z máty stimuluje a povzbuzuje, má chladivý efekt. Hodí se ze­jména pro ranní wellness procedury, protože vám dodá ener­gii pro celý den. Mírní žaludeční nevolnosti.

Detail

Pro objevitele

MAGIE LEDU

Lehce kořenitá, hřejivá vůně hřebíčku, badiánu a dalšího koření s jemnými tóny sušených jablek stvořená pro příjemnou relaxaci a prohřátí v chladných zimních dnech.

Detail

RŮŽE Z ISTANBULU

Esenciální olej z růží obsažený v této vonné esenci působí antidepresivně, uvolňuje mysl a zmírňuje úzkosti. Je také znám blahodárným účinkem na sexuální zdraví, působí až afrodiziakálně.

Detail

Ovocný koš

ČERNÝ RYBÍZ

Lehká, velice svěží, ovocná letní vůně. Esenciální olej z černého rybízu je známý svými pozitivními účinky na krevní oběh, zrak a posilování imunitního systému. Má antimikrobiální, protizánětlivé a antiseptické účinky.

Detail

LIMETKA

Esence vhodná pro zimní sezónu nachlazení a chřipek. Obsahuje limonen, který má čisticí a antioxidační vlastnosti. Limetkový esenciální olej obsažený v této esenci má pozitivní účinky na pokožku a vlasy, zlepšuje náladu a pomáhá s uvolněním po dlouhém náročném dni.

Detail

POMERANČ

Pomerančová vůně zlepšuje náladu a zmírňuje stres. Potlačuje projevy zánětů a celkově zklidňuje.

Detail

CITRUSOVÉ KVĚTY

Příjemná, nevtíravá a uklidňující vůně květů pomeranče a dalších citrusů. Účinek silic obsažených v citrusových květech je zejména uvolňující. Snižují hladinu stresových hormonů a pomáhají snižovat krevní tlak

Detail

Pro celý rok

 
-1 +1      z 1