Všechny bazénové rolety jsou na objednávku na základě důkladného zaměření u zákazníka.

Bazénové rolety DEL

Bazénová roleta CONTURA

Robustní model rolety dodávaný v šedočerném metalickém provedení. Extrémně pevná konstrukce pro nadměrné velikosti bazénu do šířky 10 metrů.
 

Detail

Bazénová roleta TIXIT

Nadhladinová roleta TIXIT je naším nejprodávanějším modelem. Exkluzivní, elegantní stojny opatřené jemnými LED pásky pro noční glamour osvětlení se snoubí s vysokou funkčností. Tři barevné varianty stojen pro dokonalou integraci k Vašemu bazénu.

Detail

Bazénová roleta ROLLOVER

Roleta s kvalitním překrytím z bílého PVC nebo z pevného, elegantního IPE dřeva (65% dřeva a 35% pryskyřice). Překrytí chrání roletu před znečištěním a atmosférickými vlivy.
 

Detail

Bazénová roleta MOOVE´O

Pohyblivá roleta MOOVE´O poháněná solárním motorem pro atypické bazény. Pro pohyb nad bazénem nepotřebuje kolejnice. Je možno ji odsunout do libovolné vzdálenosti od bazénu a využít tak celou terasu k relaxaci.
 

Detail

Bazénová roleta ROLLEASY

Základní model rolety pro každý typ bazénu. Je vhodná do netypických osazení, například pro bazény s menším prostorem u hran. Základní varianta je bílá, za příplatek lze dodat i další barevné varianty stojen.

Detail

Bazénová roleta MOON

Elegantní, variabilní roleta s kvalitními stojnami z odolného kompozitního materiálu. Základní provedení stojen je bílé, za příplatek může být šedé nebo černé.

Detail
 
-1 +1      z 1